SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
259 882 €
(3 822 € / м²)
Распродаја
4
1
68 м²
Grad Kaštela

спаваћа соба4
равно68 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Prodaje se moderan dvosoban stan A1-3 na prvom katu manje stambene zgrade u mirnom dijelu Kaštel Novi, naselje Rudine. Stan se nalazi u sklopu novog s...

Друго
Старост понуде: 7дана
Ажурирано: 7дана

Локалитети

Grad Kaštela
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

SAJN Nekretnine

Sajn Nekretnine

Слични огласи

Слично у иностранству