SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
335 000 €
(3 317 € / м²)
Распродаја
4
2+
101 м²
Gaji, Grad Kaštela

спаваћа соба4
равно101 м²
купатила2+
лифтДа
паркингДа
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Prodaje se trosobni stan u novogradnji u Kaštel Lukšiću na drugom katu s krovnom terasom.
Stan se sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovao...

Друго
Старост понуде: 238дана
Ажурирано: 104дана

Локалитети

Gaji, Grad Kaštela
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Real nekretnine

Trogir Dalmacija

Слични огласи

Слично у иностранству