Листа понуда
10
10
10
205 500 €
(2 635 € / м²)
Распродаја
3
1
78 м²
Grad Kastav
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
3
равно
78 м²
купатила
Преведи на Енглески
KASTAV, ĆIKOVIĆI - 2S + DB s terasom u novoobnovljenoj kući
U ponudi je stan u novogradnji smješten na 1. katu manje stambene zgrade na mirnoj i ugod...
Прикажи цео опис
Параметри
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
50дана
Ажурирано:
50дана
Пријави оглас
Локалитети
Grad Kastav
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.