Листа понуда
8
8
8
287 500 €
(3 993 € / м²)
Распродаја
2
1
72 м²
Žegoti, Grad Kastav
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
2
равно
72 м²
купатила
Преведи на Енглески
KASTAV, ŽEGOTI - Moderan stan s vrtom u mirnom okruženju
Prodaje se stan u prizemlju novogradnje, ukupne netto površine 72,59 m² (s uračunatim koefic...
Баште
Генерисано од стране вештачке интелигенције
Ознаке се аутоматски генеришу помоћу вештачке интелигенције на основу фотографија и описа некретнина.
Спрат
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
173дана
Ажурирано:
166дана
Пријави оглас
Локалитети
Žegoti, Grad Kastav
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.