SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
258 000 €
(3 794 € / м²)
Распродаја
3
1
68 м²
Gorice, Grad Kastav

спаваћа соба3
равно68 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Prodaje se stan na Rešetarima površine 68m² koji se sastoji od dvije spavaće sobe, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, hodnika, kupaonice i ba...

Друго
Старост понуде: 359дана
Ажурирано: 210дана

Локалитети

Gorice, Grad Kastav
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Millennium nekretnine exclusive

Damir Begonja

Слични огласи

Слично у иностранству