SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
215 000 €
(3 116 € / м²)
Распродаја
3
1
69 м²
Grad Dugo Selo

спаваћа соба3
равно69 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

ZAGREB, DUGO SELO - Moderan trosoban stan s terasom u novogradnji

Prodaje se moderan trosoban stan u izgradnji, smješten u ekskluzivnom i mirnom sta...

Друго
Старост понуде: 4дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Grad Dugo Selo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Dux nekretnine d.o.o.

Mirna Lukić

Слични огласи

Слично у иностранству