Листа понуда
13
13
13
125 000 €
(2 778 € / м²)
Распродаја
2
1
45 м²
Grad Crikvenica
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
2
равно
45 м²
купатила
Преведи на Енглески
Casa Bella iz ponude izdvaja stan na mirnoj lokaciji u Selcu.
Stan se nalazi u potkrovlju uredne stambene zgrade (trokatnice). Ukupna površina stana ...
Прикажи цео опис
Параметри
Опрема и карактеристике
Климатизација
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
2дана
Ажурирано:
2дана
Пријави оглас
Локалитети
Grad Crikvenica
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.