SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
374 000 €
(3 979 € / м²)
Распродаја
3
2+
94 м²
Grad Crikvenica

спаваћа соба3
равно94 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

U atraktivnoj novogradnji u Dramlju, dovršenoj 2025. godine, nalazi se ovaj stan u potkrovlju s pogledom na more. Na svega 600 metara pješice od mora ...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 266дана
Ажурирано: 28дана

Локалитети

Grad Crikvenica
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Relax nekretnine d.o.o

Koraljka Arapović

Слични огласи

Слично у иностранству