SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
590 000 €
(3 933 € / м²)
Распродаја
4
2+
150 м²
Kotor, Grad Crikvenica

спаваћа соба4
равно150 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

U mirnom dijelu Selca, na svega 850 metara pješice od mora i centra mjesta, prodaje se prostrani dvoetažni stan ukupne površine 150,48 m² smješten u k...

Друго
Старост понуде: 301дана
Ажурирано: 283дана

Локалитети

Kotor, Grad Crikvenica
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Relax nekretnine d.o.o

Gordan Butković, mag.oec.

Слични огласи

Слично у иностранству