SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
209 000 €
(4 644 € / м²)
Распродаја
2
1
45 м²
Grad Crikvenica

спаваћа соба2
равно45 м²
купатила1
лифтДа
паркингДа
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Prodaje se lijepo uređeni i potpuno opremljeni stan 1S+DB na prvom katu trokatnice u Dramlju, u zgradi izgrađenoj 2010. godine. Stan se sastoji od spa...

Друго
Старост понуде: 302дана
Ажурирано: 138дана

Локалитети

Grad Crikvenica
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Sendi Real Estate

Silvana Vujnović

Слични огласи

Слично у иностранству