SUPA24
Остало
Остало
Остало
115 000 €
(2 614 € / м²)
Распродаја
2
1
44 м²
Trg Sv. Frane, Grad Cres

спаваћа соба2
равно44 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

OSTROV CRES, MĚSTO CRES - BYT V SRDCI CRESU - PERFEKTNÍ LOKALITA U MOŘE! BYT V CENTRU CRESU - BLÍZKO MOŘE, K RENOVACE V historickém centru Cresu, pouh...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Ненамештено
Старост понуде: 157дана
Ажурирано: 157дана

Локалитети

Trg Sv. Frane, Grad Cres
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Nemovitosti Chorvatsko s.r.o.

Ratko Turčić

Слични огласи

Слично у иностранству