SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
515 000 €
(4 292 € / м²)
Распродаја
4
2+
120 м²
Sveti Sidar, Grad Cres

спаваћа соба4
равно120 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

U PRODAJI JE STAN NA DRUGOM KATU, vrlo kvalitetne novogradnje OZNAKE S2.4, od 120 m2 i ima ukupno tri sobe, kuhinju, 2 kupaone i lijepu lođu. U naravi...

Друго
Старост понуде: 342дана
Ажурирано: 342дана

Локалитети

Sveti Sidar, Grad Cres
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Sendi Real Estate

Sendi Vinski

Слични огласи

Слично у иностранству