Листа понуда
4
4
490 000 €
(4 083 € / м²)
Распродаја
4
2+
120 м²
Sveti Sidar, Grad Cres
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
4
равно
120 м²
купатила
2+
Преведи на Енглески
CRES-NOVOGRADNJA, STAN OD 120 m2 NETO S PREKRASNIM POGLEDOM NA GRAD I ZALJEV!
Smješten je na atraktivnoj lokaciji s pogledom na zaljev i grad te kao ...
Прикажи цео опис
Параметри
Опрема и карактеристике
Климатизација
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
364дана
Ажурирано:
104дана
Пријави оглас
Локалитети
Sveti Sidar, Grad Cres
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.