SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
159 000 €
(4 297 € / м²)
Распродаја
2
1
37 м²
Grad Buje

спаваћа соба2
равно37 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Buje, 2s, 37m2, stan na prvom katu zgrade (od 2), koji se sastoji od ulaznog predprostora
površine 1,90 m2, dnevnog boravka površine 20,10 m2, spavaće...

Друго
Старост понуде: 5дана
Ажурирано: 5дана

Локалитети

Grad Buje
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

AS NEKRETNINE d. o. o.

Dragan As nekretnine

Слични огласи

Слично у иностранству