Листа понуда
13
13
13
520 000 €
(5 532 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
94 м²
Ulica kneza Mislava
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
atypical
равно
94 м²
купатила
2+
Tip nekretnine: Apartman
Površina objekta: 94,71 m2
Godina izgradnje: 2024.
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
205дана
Ажурирано:
112дана
Пријави оглас
Локалитети
Ulica kneza Mislava
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.