SUPA24
Остало
Остало
Остало
179 000 €
(3 034 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
59 м²
Čižići

спаваћа собаatypical
равно59 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Otok Krk, Čižići, mirna lokacija,dvosoban stan sa pogledom, prodaja.
Stan od 60 m2 nalazi se na drugome katu višestambene zgrade od 7 apartmana.Sasto...

solid_fuel_stove, electric, other
Старост понуде: 377дана
Ажурирано: 94дана

Локалитети

Čižići
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

VERO KRK j.d.o.o.

Roman Doles

Слични огласи

Слично у иностранству