SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
208 756 €
(2 067 € / м²)
Распродаја
6+
1
101 м²
Rue Léon-Dion, Rimouski

спаваћа соба6+
равно101 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Condominium situé au rez-de-chaussée, comprenant 3 chambres, 1 salle de bains complète, aire ouverte, thermopompe, échangeur d'air, aspirateur central...

Друго
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Rue Léon-Dion, Rimouski
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Via Capitale Horizon

Слични огласи

Слично у иностранству