SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
154 881 €
(2 065 € / м²)
Распродаја
6+
1
75 м²
Avenue Rancourt, Québec

спаваћа соба6+
равно75 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Condo 1 chambre situé dans le secteur recherché du Vieux-Moulin à Beauport, à la limite de Charlesbourg. Construction 2017, bien entretenue et offrant...

Друго
Старост понуде: 4дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Avenue Rancourt, Québec
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Via Capitale Sélect

Слични огласи

Слично у иностранству