SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
560 215 €
(6 591 € / м²)
Распродаја
2
2+
85 м²
Morrissey Road, Port Moody

спаваћа соба2
равно85 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Experience premier living at The Grande at Suter Brook Village by ONNI. This north-facing 2-bed/2-bath suite offer stunning water and mountain views t...

Друго
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Morrissey Road, Port Moody
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Engel & Völkers Ocean Park

Слични огласи

Слично у иностранству