Листа понуда
16
16
16
247 478 €
(4 500 € / м²)
Распродаја
3
1
55 м²
Don Mills Road, North York
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
3
равно
55 м²
купатила
Преведи на Енглески
Sought-after Tribeca Loft // High Demand Location // Over-Sized 1 Bedroom with Parking & Locker // 10 ft Ceiling // Open Concept // Move-in Condition ...
Прикажи цео опис
Параметри
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
57дана
Ажурирано:
39дана
Пријави оглас
Локалитети
Don Mills Road, North York
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.