SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
373 708 €
(5 050 € / м²)
Распродаја
6+
1
74 м²
Lawrence Avenue West, North York

спаваћа соба6+
равно74 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Welcome to 650 Lawrence Ave W, suite 622, a well-maintained, spacious 2+1-bedroom split-layout condo offering comfortable living space with unobstruct...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 71дана
Ажурирано: 22дана

Локалитети

Lawrence Avenue West, North York
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Right at Home Realty, Brokerage*

Слични огласи

Слично у иностранству