SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
248 022 €
(3 543 € / м²)
Распродаја
6+
1
70 м²
Rue Jarry Est, Montréal

спаваћа соба6+
равно70 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Bienvenue au 1320 rue Jarry E, appartement 1! Cette magnifique copropriété divise de 2 chambres à coucher avec stationnement extérieur à l'arrière vou...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Отворени животни просторПриродно светлоКухињски апаратиМашина за прање вешаБојлер

Друго
Старост понуде: 11дана
Ажурирано: 11дана

Локалитети

Rue Jarry Est, Montréal
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

PROPRIO DIRECT

Слични огласи

Слично у иностранству