SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
534 584 €
(4 904 € / м²)
Распродаја
6+
1
109 м²
Rue Basin, Montréal

спаваћа соба6+
равно109 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Stunning condo in the heart of Griffintown, offering the perfect blend of urban living and modern comfort This unit features 2 bedrooms, 1 full bathr...

Друго
Старост понуде: 1дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Rue Basin, Montréal
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

RE/MAX DYNAMIQUE INC.

Слични огласи

Слично у иностранству