SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
371 721 €
(5 632 € / м²)
Распродаја
4
1
66 м²
Rue Peel, Montréal

спаваћа соба4
равно66 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Plongez dans l'élégance urbaine de l'immeuble Mary Roberts à Griffintown! Ce condo d'angle de 2 chambres offre 717 pi² d'espace intérieur et un balcon...

Друго
Старост понуде: 6дана
Ажурирано: 6дана

Локалитети

Rue Peel, Montréal
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Engel & Völkers Montréal Westmount

Слични огласи

Слично у иностранству