Листа понуда
16
16
16
279 102 €
(2 969 € / м²)
Распродаја
5
1
94 м²
Rue Saint-Jacques, Montréal
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
5
равно
94 м²
купатила
Преведи на Енглески
CONDO À VENDRE - Petite-Bourgogne2040 Rue St-Jacques, apt. 2Montréal (Le Sud-Ouest)H3J 2S1 No. Centris: 28630662 Condo de 1 012 pieds carrés, situé a...
Прикажи цео опис
Параметри
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
12дана
Ажурирано:
5дана
Пријави оглас
Локалитети
Rue Saint-Jacques, Montréal
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.
Захтевајте тачну адресу
Увећај мапу
Грађански садржаји
C21 Immo-Plus
Прикажи телефон
Контактирајте продавца
C21 Immo-Plus