SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
451 377 €
(4 425 € / м²)
Распродаја
6+
1
102 м²
Avenue Bernard, Montréal

спаваћа соба6+
равно102 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Magnifique condo clé en main de 3 chambres, divisé en deux parties, avec des caractéristiques charmantes, situé au 2e étage d'un bel immeuble dans un ...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 11дана
Ажурирано: 10дана

Локалитети

Avenue Bernard, Montréal
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Engel & Völkers Montréal Outremont

Слични огласи

Слично у иностранству