SUPA24
Дневна соба; камин, поглед, природно светло
Дневна соба; камин, поглед, природно светло
Дневна соба; камин, поглед, природно светло
375 979 €
(4 322 € / м²)
Распродаја
6+
2+
87 м²
Chemin de Kandahar, Mont-Tremblant

спаваћа соба6+
равно87 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

DESLAURIERS - SHORT TERM RENTAL ALLOWED - Spacious one-level, 2 bedroom, 2 bathroom condo at the base of the slopes of Tremblant Resort. This amazing ...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 81дана
Ажурирано: 16дана

Локалитети

Chemin de Kandahar, Mont-Tremblant
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Engel & Völkers Laurentides Tremblant

Слични огласи

Слично у иностранству