SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
285 297 €
(2 570 € / м²)
Распродаја
6+
2+
111 м²
Kaneff Crescent, Mississauga

спаваћа соба6+
равно111 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Bright and spacious 2 bed+ Den - can be easy converted to 3rd bed or use as a home office. Beautiful Condo in the heart of Mississauga with newly reno...

Друго
Старост понуде: 68дана
Ажурирано: 66дана

Локалитети

Kaneff Crescent, Mississauga
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Right at Home Realty, Brokerage*

Слични огласи

Слично у иностранству