SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
361 994 €
(6 582 € / м²)
Распродаја
5
2+
55 м²
Silver Moon Drive, Etobicoke

спаваћа соба5
равно55 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Welcome to Vita on the Lake. Live by the lake at Humber Bay Shores in your 1 bedroom + den, 2 bathroom condominium by Mattamy Homes. Contemporary fi...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ПогледОтворени животни просторОдвојена кухињаКупатилоТуш кабинаОдвојени тоалетКаминДрвени подВисоки плафониПриродно светлоМодерни стилПогодно за кућне љубимце

Друго
Старост понуде: 105дана
Ажурирано: 30дана

Локалитети

Silver Moon Drive, Etobicoke
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Right at Home Realty, Brokerage*

Слични огласи

Слично у иностранству