SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
454 279 €
(3 292 € / м²)
Распродаја
2
2+
138 м²
55 Street, Delta

спаваћа соба2
равно138 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Come and see this wonderful large GROUND floor apartment - it's like a Rancher in a condo building. Almost 1500 sq ft and walk out ground level to pat...

Друго
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

55 Street, Delta
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Engel & Völkers Ocean Park

Слични огласи

Слично у иностранству