SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
262 032 €
(3 970 € / м²)
Распродаја
5
1
66 м²
Wale Road, Colwood

спаваћа соба5
равно66 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Welcome to comfortable Westshore living in the heart of Colwood! This well-maintained 2 bedroom, 1 bathroom condo offers 721 sq ft of functional livin...

Друго
Старост понуде: 66дана
Ажурирано: 29дана

Локалитети

Wale Road, Colwood
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Engel & Völkers Victoria

Слични огласи

Слично у иностранству