Листа понуда
22
22
22
236 729 €
(2 601 € / м²)
Распродаја
6+
1
91 м²
Rue Lautrec, Châteauguay
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
6+
равно
91 м²
купатила
Преведи на Енглески
CONDO À VENDRE - Châteauguay40 Rue Lautrec, apt. 7ChâteauguayJ6K 0C2MLS/Centris #: 12009928Visite Virtuelle / Virtual Tour : https://my.matterport.com...
Прикажи цео опис
Параметри
Опрема и карактеристике
Интернет
Климатизација
Генерисано од стране вештачке интелигенције
Ознаке се аутоматски генеришу помоћу вештачке интелигенције на основу фотографија и описа некретнина.
Природно светло
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
88дана
Ажурирано:
5дана
Пријави оглас
Локалитети
Rue Lautrec, Châteauguay
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.
Захтевајте тачну адресу
Увећај мапу
Грађански садржаји
C21 Immo-Plus
Прикажи телефон
Контактирајте продавца
C21 Immo-Plus