SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
248 644 €
(2 281 € / м²)
Распродаја
6+
1
109 м²
Boulevard Brassard, Chambly

спаваћа соба6+
равно109 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Stunning, bright 2-bedroom condo in Chambly, located on the 2nd floor of a well-maintained building. This unit offers abundant natural light and harmo...

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Boulevard Brassard, Chambly
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Engel & Völkers Montréal

Слични огласи

Слично у иностранству