SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
218 461 €
(3 641 € / м²)
Распродаја
5
1
60 м²
Rue Simon-Lussier, Blainville

спаваћа соба5
равно60 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Condo contemporain situé au 2e étage, offrant un espace de vie fonctionnel et bien pensé. Il comprend deux chambres, une cuisine moderne avec îlot cen...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 100дана
Ажурирано: 17дана

Локалитети

Rue Simon-Lussier, Blainville
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

VIA CAPITALE EXPERTISE

Слични огласи

Слично у иностранству