SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
170 942 €
(2 310 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
74 м²
17 Avenue SW

спаваћа собаatypical
равно74 м²
купатила1

Друго
Старост понуде: 1дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

17 Avenue SW
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Western Elite Real Estate Group

Слични огласи

Слично у иностранству