SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
502 165 €
(6 879 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
73 м²
Queen Street East

спаваћа собаatypical
равно73 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Corner Unit. Wraparound Terrace. Gas Stove. Parking. Locker. Actual Personality.Some condos feel like a box with a window and a hallway someone decide...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 12дана
Ажурирано: 12дана

Локалитети

Queen Street East
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Sage Real Estate

Слични огласи

Слично у иностранству