SUPA24
Кућа и околина; поглед
Дневна соба; поглед, природно светло
Остало; комерцијални
649 600 €
(4 997 € / м²)
Распродаја
5
2+
130 м²
Harbour Square

спаваћа соба5
равно130 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

**Welcome to prestigious Harbour Square!** Living-Dining area has South-East Lake view and bedrooms have West City, GardenView. Juliette balcony, blin...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 64дана
Ажурирано: 59дана

Локалитети

Harbour Square
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Right at Home Realty, Brokerage*

Слични огласи

Слично у иностранству