SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
721 912 €
(778 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
928 м²
Portland Street

спаваћа собаatypical
равно928 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Stylish 3-Bedroom Boutique Condo Living at Toronto’s Iconic 123 PortlandExperience luxurious living in Toronto’s newest mid-rise boutique condo at the...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Дрвени подОтворени животни просторКухињски апаратиФранцуски балконПогледПаметни уређајиВисоки плафони

Друго
Старост понуде: 159дана
Ажурирано: 39дана

Локалитети

Portland Street
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Sage Real Estate

Слични огласи

Слично у иностранству