SUPA24
Остало
Остало
Остало
262 000 €
(1 207 € / м²)
Распродаја
3
2+
217 м²
Bellamont Road

спаваћа соба3
равно217 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Luxury 3 Bed Apartment For Sale in Club Myknonos Umdloti South AfricaEsales Property ID: es5554380Club Myknonos22 Bellamont Road,Umdloti.A Luxurious C...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ПогледКупатилоТуш кабинаПаметни уређајиНамештенТротоар

намештен
Старост понуде: 502дана
Ажурирано: 211дана

Локалитети

Bellamont Road
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Esales Property LTD.

Peter Chambers

Слични огласи

Слично у иностранству