SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
1 030 535 €
(1 792 € / м²)
Распродаја
5
2+
575 м²
Lighthouse Road

спаваћа соба5
равно575 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

The last 575m² on Umhlanga’s beachfront.
We won’t tell you this apartment is luxurious. At R20 million, that’s the floor, not the ceiling.

Друго
Старост понуде: 72дана
Ажурирано: 5дана

Локалитети

Lighthouse Road
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Partners in Property

Слични огласи

Слично у иностранству