SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
870 250 €
(10 878 € / м²)
Распродаја
4
1
80 м²
בוליביה, ירושלים | القدس

спаваћа соба4
равно80 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Vous achetez un 4 pièces – vous obtenez 132 m² + une terrasse de 25 m² !!

Immeuble neuf après projet Tama 38, avec lobby et ascenseur !

Друго
Старост понуде: 11дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

בוליביה, ירושלים | القدس
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Benchetrit Immobilier

Слични огласи

Слично у иностранству