Листа понуда
9
9
9
2 124 000 €
(20 229 € / м²)
Распродаја
4
1
105 м²
דוד המלך, ירושלים | القدس
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
4
равно
105 м²
купатила
Monbaz, centre-ville
Dans un immeuble de standing avec gardien
Superbe appartement jardin !
105 m²
Jardin de 65 m²
4 pièces
3 ch...
Прикажи цео опис
Параметри
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
10дана
Ажурирано:
1дана
Пријави оглас
Локалитети
דוד המלך, ירושלים | القدس
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.