Листа понуда
9
9
9
1 858 500 €
(21 119 € / м²)
Распродаја
3
1
88 м²
פינסקר, תל־אביב–יפו
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
3
равно
88 м²
купатила
Преведи на Енглески
Situé en plein cœur de Tel Aviv, dans la rue Pinsker, cet appartement se trouve à seulement quelques pas de la plage, des centres commerc...
Прикажи цео опис
Параметри
Опрема и карактеристике
Лифт
Климатизација
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
8дана
Ажурирано:
1дана
Пријави оглас
Локалитети
פינסקר, תל־אביב–יפו
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.