SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
529 840 €
(5 298 € / м²)
Распродаја
4
1
100 м²
עמק האלה, אשקלון

спаваћа соба4
равно100 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

Dans le quartier d'Agamim, à 50 mètres du lac, dans un bel immeuble récent, appartement 4 pièces spacieux et soigné avec cave adjacente. ...

Друго
Старост понуде: 14дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

עמק האלה, אשקלון
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Panorama Ashkelon

Слични огласи

Слично у иностранству