SUPA24
Дневна соба; поглед, плочице, природно светло, модерни стил
Дневна соба; поглед, природно светло, модерни стил
Дневна соба; кухињски апарати, плочице, природно светло, модерни стил, поглед
1 108 918 €
(11 924 € / м²)
Распродаја
4
2+
93 м²
טרומן, רמת גן

спаваћа соба4
равно93 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Located in a 5-year-old project by "Ashdar" company in a Bauhaus-style building, this quiet, front-facing, and particularly bright apartment features ...

Друго
Старост понуде: 422дана
Ажурирано: 69дана

Локалитети

טרומן, רמת גן
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Home Market

Слични огласи

Слично у иностранству