SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
2 420 000 €
(14 235 € / м²)
Распродаја
5
1
170 м²
נתניה

спаваћа соба5
равно170 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

A unique opportunity to purchase two spacious apartments in the same prestigious address — available together or separately.Located on high floors at ...

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

נתניה
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Poleg Real Estate

Слични огласи

Слично у иностранству