Листа понуда
11
11
11
625 000 €
(1 953 € / м²)
Распродаја
4
2+
320 м²
Via Bruno Buozzi, Vigevano
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
4
равно
320 м²
купатила
2+
Преведи на Енглески
Centro, vigevano, Penthouse for sale of 320 Sq. Mt., Excellent Condition, Heating Centralized, Energetic class: G, Epi: 417,17 kwh/m2 year, placed at ...
Прикажи цео опис
Параметри
Генерисано од стране вештачке интелигенције
Ознаке се аутоматски генеришу помоћу вештачке интелигенције на основу фотографија и описа некретнина.
Одвојена кухиња
Тераса
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
3дана
Ажурирано:
3дана
Пријави оглас
Локалитети
Via Bruno Buozzi, Vigevano
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.