SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
397 000 €
(3 970 € / м²)
Распродаја
3
2+
100 м²
Ponte della Libertà, Venezia

спаваћа соба3
равно100 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Sono in vendita due appartamenti ristrutturati con gusto in una splendida e tranquilla posizione con vista sulla laguna. Si tratta di un bilocale e di...

Друго
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Ponte della Libertà, Venezia
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Rimmo Real Estate

Слични огласи

Слично у иностранству