SUPA24
Остало
Остало
Остало
780 000 €
(5 778 € / м²)
Распродаја
4
1
135 м²
Ponte della Libertà, Venezia

спаваћа соба4
равно135 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Spacious apartment in a strategic location R07071VE4Z - This spacious apartment is located on Fondamenta Rizzi in an excellent location, just a few s...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 8дана
Ажурирано: 8дана

Локалитети

Ponte della Libertà, Venezia
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Слични огласи

Слично у иностранству