SUPA24
Остало
Остало
Остало
130 000 €
(1 130 € / м²)
Распродаја
2
1
115 м²
Piazza Degasperi, Sfruz

спаваћа соба2
равно115 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Spacious 3-room apartment in the center of Sfruz R06675SF3Z - This spacious 3-room apartment is located in the charming village of Sfruz, one of the ...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 4дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

Piazza Degasperi, Sfruz
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Слични огласи

Слично у иностранству